Zápisky‎ > ‎

Karlštejn

posted 6 Apr 2012, 02:42 by Hanka Čertíková   [ updated 9 Jun 2012, 10:57 ]
Emmy is more and more daring...
Ještě památnější než naše gotická národní památka bylo pro mnohé turisty setkání s našimi "lupy". Emmy se s naprostou nebojácností nechala obklopit turisty šišlajícími na ni nejrůznějšími jazyky, ale nejčastěji jsem slyšela lupi, bello a piccolo lupo. Jedna Italka dokonce poznala Československého vlčáka.

Protože minule na Kuksu nám počasí vyšlo krásně, tak tentokrát jsme si vybrali spolehlivě nejdeštivější den z celého víkendu. Ale i tak mám hromadu fotek.

Fery a Rakša se shledali celí šťastní, týden se neviděli... a proto se jali na oslavu toho shledání zválet celou zahradu. Emmy se jim do toho moudře nepletla, místo toho okamžitě vynesla z křoví u plotu mrtvého kosa.

Zpočátku se schovávala k nám pod stůl a pak před řádícími vlčáky objevila Rakšinu oblíbenou štětěcí schovku - pod terasou. Na vycházce jí ale postupně otrnulo až se několikrát odvážila zahryznout se i do Rakši, ačkoliv Feralův ocas schytal jejích kousanců víc:)

O trochu vyrostla. O něco zrychlila, zkoordinovala svůj pohyb. Rakše a Ferralovi lépe stačila. Všichni tři vypadají jako rodinka, krásně spolu barevně ladí ačkoliv jsou zcela nepříbuzní.YouTube Video


Comments