Zápisky‎ > ‎

A potřetí

posted 9 Dec 2011, 02:15 by Hanka Čertíková   [ updated 20 Aug 2012, 04:58 ]
Společné foto hezky bez košiků.
Proč byla Hvězda v neděli odpoledne liduprázdá? Páč bylo fakt hnusně. Ale pršelo jen chvílemi, a psům bylo počasí fuk, koupali se tak jako tak.

Šel takhle k rybníčku jeden pán nakrmit kačeny, jenže než stihly líné kachny připlavat, Rakša pečlivě všechny rohlíky vyzobala a šla si k rozčílenému pánovi láskyplně sednout.

Nováčkem byla Bellonka, která má z čévéček vítr, i před Rakšou se plazila při zemi. Překvapené a potěšené Rakše to dělalo moc dobře na ego:) Toto ego ale udržovaly v mezích Arya a Arwen, po chvilce byla hierarchie smečky jasná. Košíky to ale tu a tam radši jistily. Podařilo se mi cvaknout pár Rakšiných půvabných šklebů, ale celkově jsou fotky dost rozmazané. Začali jsme po obědě za šera, a pak už se jen čím dál víc stmívalo, v tom se čévéčka fotí těžko.

Nejvíc poklidná byla Bessinka, nejchlupatější byl Ruby, nejpanovačnější Arwenka, nejposlušnější byla Rakša, zvlášť když šlo o povely pro Rubyho - paní Andrlová měla za pamlsky zřejmě něco fakt dobrého. A jako největší rváč teď vypadá chudák Arya, které tuhle ukousla ucho vlastní máma.

Fotky jsou zde.

S Bellonkou


Comments